Domů » Výroba plastových jímek

Výroba a instalace plastových nádrží a septiků

Vyrábíme a prodáváme plastové septiky a nádrže na vodu, vodoměrné šachty, šachty na tlakovou kanalizaci a filtrační šachty. Rádi Vám vyrobíme atypické plastové nádrže na míru. Díky vlastní technice jsme schopni veškeré naše plastové výrobky dopravit, usadit a odborně zapojit.

Ceník plastových nádrží a septiků

Nádrže na dešťovou vodu - dešťovka, plastové septiky (jímky)nahoru ↑

Vyrábíme plastové nádrže na dešťovou vodu i septik. Nádrže jsou celoplastové, vodotěsné a disponují neomezenou životností bez nutnosti údržby. Všechny plastové nádrže jsou pravidelně testovány a splňují všechny předepsané normy.


  • Není nutné usazovat na předem připravenou desku
  • Vynikající mechanické a pevnostní vlastnosti
  • Bezúdržbové
  • Životnost nádrží je několik generací!
  • Český výrobek - jsme přímí výrobci!


Domovní vodoměrné šachtynahoru ↑

Vyrábíme domovní vodoměrné šachty dle standardních řad či na zakázku. Vodoměrná šachta slouží k osazení hlavního přípojkového uzávěru a vodoměru včetně dalšího manipulačního uzávěru s dostatečným manipulačním prostorem.

Vodoměrná šachta je vyrobena z polypropylénových desek (5-10mm) a svařená pomocí nejmodernější svařovací techniky jako uzavřená vodotěsná kruhová jímka. Standardně je šachta osazena vodotěsnými prostupy pro vodovodní potrubí (DN32 – 63 mm) a plastovým poklopem. Odlišné umístění prostupů od standardu je potřeba konzultovat před zahájením výroby. Naše výrobky splňují základní požadavky dle nařízení vlády č.163/02 sb.

  • Životnost nádrží je několik generací!
  • Český výrobek - jsme přímí výrobci!Šachty na tlakovou kanalizacinahoru ↑

Vyrábíme šachty na tlakovou kanalizaci. Šachta je vyrobena z polypropylénových desek síly 5 a 8 mm, ve tvaru válce s excentricky umístěným "komínkem" k obetonování (ve funkci ztraceného bednění). Šachta má na sobě plastové výztuhy proti deformacím při betonování. Vstupní otvor s hrdlem a těsněním ve velikosti dle přání zákazníka: 75, 100, 150 mm. Výtlak standardně 5/4" z PP.

Nabízíme možnost přivaření plastových výztuh dna a bočních stěn s otvory pro armování (tzv.: zesílené provedení) či kompletní výrobu šachty na zakázku.
K šachtám pro tlakovou kanalizaci a k vrtům dodáváme čerpadla zn. Noria

  • Životnost nádrží je několik generací!
  • Český výrobek - jsme přímí výrobci!Filtrační šachtynahoru ↑

Vyrábíme filtrační šachty. Plastové filtrační šachty se používají pro filtrování dešťové vody a její akumulaci.
Ceník plastových jímeknahoru ↑

Cena revizních rotačně tvářených šachet, hranatých šachet k obetonování, poklopů, a dalších nestandardních výrobků na dotaz.


↓ Stahuj ceník plastových výrobků (PDF, 5MB)
Volejte. Pište.

Rádi Vám poradíme
+420 313 771 280
info@amarinstalace.czPoptávkový formulář